Diskuzní fórum

Na stránkách Klubu pacientů s urologickým onemocněním je Vám k dispozici diskuzní fórum. Fórum je určené pouze pro členy Klubu (informace o členství v Klubu je k dispozici ZDE).

Stručné podmínky používání fóra:

Svým přístupem na „Fórum Klubu pacientů s urologickým onemocněním“ souhlasíte s podmínkami užívání fóra. Pokud nesouhlasíte, neprodleně fórum opusťte, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom Vás o této změně informovali.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí “Fórum Klubu paacientů s urologickým onemocněním”, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění Vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na Vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření.

Zanechte komentář:

Vaše mailová adresa nebude zveřejněna.